Kredyty gotówkowe

Kredyt gotówkowy jest definiowany jako produkt bankowy lub po prostu – finansowy, oferowany przez różne instytucje kredytowe. Istotą kredytów gotówkowych jest pożyczanie kredytobiorcom przez banki pieniędzy na dowolny cel.

Wypełnij poniższy formularz a wyszukamy dla Ciebie najlepszy kredyt gotówkowy:

 

 

Kredyt tego rodzaju jest obecnie jednym z najbardziej popularnych produktów na rynku usług bankowych. W przeciwieństwie do kredytów hipotecznych, kredyty gotówkowe są zaciągane w prosty sposób, a proces kredytowy został ograniczony do niezbędnego minimum. Czasem wystarczy okazać dowód osobisty oraz oświadczenie o wysokości uzyskiwanych dochodów, aby otrzymać kredyt gotówkowy z banku.

Pamiętajmy przy tym, że bank udzielający kredytu gotówkowego sprawdza naszą wiarygodność finansową w Biurze Informacji Kredytowej. Jeśli BIK wskaże, że zalegamy ze spłatą innych zobowiązań, wówczas mamy niewielkie szanse na uzyskanie kredytu gotówkowego z banku. Ubiegając się w banku o wysoki kredyt gotówkowy koniecznie trzeba już złożyć zaświadczenie o dochodach i zatrudnieniu, wydane przez pracodawcę. W przypadku mniejszych kredytów wystarczający będzie dokument potwierdzający tożsamość, stąd też wiele kredytów gotówkowych jest reklamowanych jako kredyty „na dowód”, albo „kredyty od ręki”.