Szybkie pożyczki bez zaświadczeń

Wiele firm pożyczkowych udziela szybkie pożyczki bez zaświadczeń w trybie online dla mieszkańców miasta Opole. Oznacza to, że klient bez wychodzenia z domu może zaciągnąć takie zobowiązanie, wysyłając wniosek w trybie zdalnym i przelewając kwotę 0,01 groszy ze swojego konta bankowego, celem weryfikacji klienta. W ciągu godziny od zaksięgowania wpłaty na koncie, firma wypłaca klientowi pożyczkę. Klient otrzymuje pocztą umowę pożyczki, a po jej podpisaniu, musi ją odesłać.

Dzięki wyszukiwarce dobierzesz odpowiednią pożyczkę dla siebie:


Kwota pożyczki, jaką można uzyskać z wynosi od 200 do 5000zł.

Pierwsza pożyczka udzielana jest na kwotę od 200 do 500 zł,. Podobnie jak dwie kolejne. Czwarta pożyczka z OK Money może opiewać już na kwotę 800 zł, a następne na 1500 zł.
Transparentna polityka prowadzona przez OK Money sprawia, że klient jest całkowicie i od razu przy pospisywaniu umowy, świadomy kosztów pożyczki. OK Money nie stosuje żadnych dodatkowych ubezpieczeń i opłat ukrytych. Przy 300 zł pożyczce zaciągniętej na 15 dni, RRSO, czyli roczne rzeczywiste oprocentowanie, wyniesie aż 33 465,30%. Będzie ono wielokrotnie niższe, jeśli taka sama kwota pożyczki zostanie zaciągnięta na 30 dni. Wówczas RRSO wyniesie 2870,78%.
O pożyczkę w OK Money mogą ubiegać się osoby:
W wieku od 18 do 75 lat,
Mające telefon komórkowy,
Niemające negatywnych wpisów w bazie Biura Informacji Kredytowej,
Mające stałe miejsce zamieszkania w Polsce,
Posiadające dowód osobisty i numer PESEL,
Mające stałe i udokumentowane zatrudnienie.